Kontakta oss på info@vastgard.se eller 0647-410 50

Egon Wikström
VD, utställaransvarig och presskontakt
070-309 34 33
egon@vastgard.se

Erik Alexandersson
Mark- och områdesansvarig
070-522 72 19
erik@vastgard.se

Casimir Wrede
Program- och hundområdesansvarig
070-865 36 00
casimir@vastgard.se

Daniel Wikström
Marknadsföring, webb & grafik
0647-410 50 / 070-333 0404
daniel@vastgard.se

Anne Wikström
Mässkansli & info
0647-410 50 / 070-679 64 39
anne@vastgard.se

Markus Wikström
Fiskeområdesansvarig och mässkansli
070-561 67 08
markus@vastgard.se

Press

Pressackreditering kan fås genom kontakt med oss via info@vastgard.se